Поширені натуральні камені для прикрас - що варто знати про них?

Жінки завжди прагнуть виглядати привабливо. Підкреслювати красу можна за допомогою багатьох способів. Один з них - прикраси. Тут також важливо знати деякі особливості, якщо ви обираєте натуральні камені для прикрас. Це пов'язано з тим, що вони не тільки мають гарний зовнішній вигляд, але і володіють певною енергетичною силою, яка може не всім підійти. Магічні властивості каменів давно відомі, проте не всі до кінця розуміють, яку енергію несе в собі кожен вид. У цій статті ми дамо коротку характеристику найбільш поширеним видам.

Авантюрин - дослівний переклад назви - «щастя». Цей камінь дарує оптимізм, робить розум яснішим, наділяє впевненістю в собі і сприяє виходу з депресії.

Агат - є найбільш багатим на магічні властивості. Вироби з агату надають впевненість, роблять внутрішній стан більш гармонійним. Також агат ефективний для захисту від псування і здатний лікувати хвороби горла, шлунка, а також від інфекцій.

Азурит - володіє силою протистояти страху, стресу, гніву, гіпертонії і шкірним інфекційним захворюванням. Також ефективний для очищення крові і жовчі, якщо суміщений зі сріблом.

Бірюза - є символом щастя і сміливості. Відмінно бореться з мігренню і допомагає зміцнити зір. Бірюза позитивно впливає на щитовидку, а також голосові зв'язки.

Гематит - володіє силою мудрості і сміливості. У давнину його носили воїни для посилення захисту. Відмінна властивість цього каменю - здатність зупиняти кров і загоювати рани.

Перли - є одними з найбільш цінних для жінок, оскільки вони сприяють омолодженню. Крім того, посилюють жіночність, а також допомагають нормалізувати менструальний цикл. Ефективні при геморої, кон'юнктивіті, а також для лікування ясен.

Корал - є символом щастя і безсмертя. Має благотворний вплив на психіку людини, допомагаючи розвивати логіку та інтуїцію. Рожевий корал в поєднанні зі сріблом відмінно підійде молодим дівчатам для вдалого життя.

Місячний камінь - має заспокійливі властивості. Особливо необхідний для людей, що страждають занепокоєнням в повний місяць. Сприятливо впливає на сечовий міхур, а також при лікуванні набряків.

Малахіт - камінь, який виконує бажання. Однак ці бажання повинні мати добрий намір. Також вважається каменем здоров'я.

Онікс - є сприятливим для чоловіків, оскільки підвищує потенцію, а також омолоджує і відновлює слух. Крім того, вважається, що в поєднанні зі сріблом здатний відвернути випадки з неприродною смертю.

Родоніт - дуже гарний камінь, який допоможе знайти віру в любов і життя.

Рожевий кварц - відомий як «камінь серця», оскільки має властивість пробудити любов, а також зміцнити здоров'я і омолодити.

Сердолік - є втіленням успіху і багатства. Лікує щитовидку, зміцнює імунітет, а також сприяє зміцненню сімейного щастя і дружби.

Халцедон - є чудовою знахідкою для дівчини, яка хоче підкорити серце чоловіка. Крім того, наділений властивістю вигнання туги і меланхолії.

Яшма - відомий камінь для поліпшення зору, усунення болю в зубах, а також лікування отруєнь.

Це далеко не повний перелік каменів. Однак в питанні вибору рекомендується проконсультуватися з досвідченим астрологом, який допоможе підібрати необхідний під ваші індивідуальні потреби. А знайти необхідні камені можна, відвідавши наш магазин натуральних каменів. У нас ексклюзивні речі з Африки і Бразилії. Тут ви знайдете те, що шукаєте за доступною ціною.