Рідкісні природні камені для прикрас

У попередній статті ми описали найпоширеніші натуральні камені, які використовуються для створення різного роду прикрас. Вони не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і володіють магічною силою, яка допомагає в боротьбі з деякими хворобами. Також багато з них збільшують життєву, любовну та інші види енергій. Однак існують рідкісні природні камені, які є також привабливими зовні, при цьому маючи своєрідні магічні властивості. Коротко опишемо найбільш відомі серед них.

Амазоніт - є дуже коштовним камінням, оскільки володіє магічними і лікувальними властивостями. У поєднанні із сріблом допомагає поліпшити відносини в родині. Добре підходить для тих, хто хоче зміцнити матеріальне становище. Також амазоніт сприяє поліпшенню настрою. Для жінок цей камінь буде знахідкою, оскільки забезпечує омолодження шкіри, зокрема обличчя при використанні сережок, шиї, якщо носити кулон, а також руки в разі використання каблучки.

Аметист - це різновид кварцу, символізує чистоту, любов і щастя. Цей камінь сприяє очищенню думок людини і робить її добрішою. Сережки срібні з аметистом допомагають зняти роздратування і головні болі.

Гірський кришталь - є одним з відомих, який використовувався магами і ясновидицями. Це пов'язано з тим, що в ньому є психічна сила, яка допомагає поліпшити думки, а також красномовство. У поєднанні із сріблом відмінно підійде для лікування респіраторних захворювань, а також варикозу вен.

Гранат - відмінний варіант, якщо треба посилити любов, пристрасть, а також щирі почуття. Для насичення сексуального життя подружжя підійдуть подарунки зі срібла з гранатом. Жінці підійдуть сережки, а чоловікові - перстень. Гранат сприяє поліпшенню кровообігу, дихання і травлення.

Нефрит - є каменем, який здатний перевернути життя. Якщо ви хочете змін, але не можете зважитися чи не виходить завершити якусь розпочату справу, нефрит дасть вам психічну силу зробити це. У Китаї він оголошений священним каменем.

Топаз - відомий як камінь просвітлення, оскільки він здатний врівноважити людину, наділити її спокоєм. Топаз допоможе прийняти вірне рішення, приглушивши гнів. Також використовується для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту і селезінки.

Хризокол - вражаючої краси камінь, який підійде жінкам. Він допомагає посилити жіночність і ніжність.

Чароїт - гармонійний і чарівний камінь. Відмінно підійде для зняття напруги, втоми і гострого болю.

Янтар - символізує сонце, в якому знаходиться сила щастя, краси і здоров'я. І хоча такі вироби коштують дорого, не варто скупитися, адже бурштин є найсильнішим оберегом.

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти багато з представлених каменів. Ми реалізуємо ексклюзивні камені натуральні з Африки і Бразилії, які ви зможете купити за доступною ціною. Нехай вони принесуть вам удачу!