Обсідіан-снежный

Обсідіан-снежный
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M6727775
 
 

Опис Обсідіан-снежный

Розмір: 16 × 20 мм.

Вага: 9 р

Обсидіан - магматична гірська порода, що складається з вулканічного скла при вміст води не більше 1%; однорідне вулканічне скло, що пройшло через швидке охолодження розплавлених гірських порід. Більш багаті водою вулканічні скла, спучуються при нагріванні, відносять до перліту.

У слова «обсидіан» є кілька можливих джерел. Назва матеріалу може відбуватися від грец. οβσις ( «обсіс») - видовище, так як в давнину цей матеріал застосовувався для виготовлення дзеркал. Однак багато дослідників припускають походження назви від лат. Obsidianus lapis або лат. Obsianus lapis - камінь Обсидій (або Обсія), від імені римлянина Обсидій (або Обсія), вперше привіз камінь в Рим з Ефіопії. З такою етимологією обсидіан згадується ще в енциклопедії Плінія старшого, 77 рік н. е.

Це магматичних, еффузівний (ізлівшійся) матеріал. Склад кислий (75%> SiO2 ≥ 65%), аналогічний граніту. Забарвлення чорне, сіре, червонувато-бура; розташування смуг вказує напрямок течії лави. Структура стекловатая (аморфна), щільна. Текстура масивна або піниста. Порода має щільність 2500-2600 кг / м³. Крихкий, має малу зносостійкість на стирання. Чи не зав'язує воду, добре полірується, має характерний раковистий злам, скляний блиск. Обсидіан належить до новітніх гірських порід. Від кварцу (мориона і раухтопазу) відрізняється аморфним будовою.

Товари з рубрики - Галтовка

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create