Флюорит
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 18741762
 
 

Опис Флюорит

Розмір: 3х5 см

Вага:

Флюорит назва походить від лат. fluor - течія, через здатність цього легкоплавкого мінералу при додаванні до руд металів знижувати температуру плавлення і додавати шихті текучість. Назва дана в 1529 році Агріколою у вигляді «флюорес».

Забарвлення буває найрізноманітнішим: найхарактерніша фіолетова і зелена, рідше - блакитна, жовта, рожева, часто перемежаються зелені і фіолетові смуги. Оптичний флюорит безбарвний. Блиск скляний. Просвічує або прозорий, темні різновиди просвічують, рідше непрозорі. Твердість 4, густина 3,2. Крихкий. Спайність досконала по октаедру. Сингонія кубічна. Форма кристалів - куби або октаедри. Характерні двійники проростання. Зазвичай мінерал утворює щільні або зернисті маси, або шестоваті і радіально-променисті агрегати.

Флюорит зустрічається, головним чином, як жильний мінерал в асоціації з кальцитом, баритом, кварцом, а також з сульфідами свинцю, цинку і інших металів, рідше - у пегматитах.

Промислова здобич флюориту ведеться з практично мономінеральних жил. Провідні світові постачальники флюориту - Мексика, Монголія, ПАР, Іспанія, Китай. Родовища флюориту є також у Франції, Німеччині, Великій Британії.

Товари з рубрики - Сировина

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Соц. кнопки

 

Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create